Blog

 1. Dlaczego nie wszystkie foteliki samochodowe są testowane przez ADAC?

  Dlaczego nie wszystkie foteliki samochodowe są testowane przez ADAC? Czy fotelik, który nie został przetestowany przez ADAC, powinien być uznany za niebezpieczny? Jak ADAC przeprowadza testy zderzeniowe fotelików samochodowych? Wyjaśniamy w tym artykule. 

  Czytaj więcej...
 2. 10 inspirujących pomysłów na zabawy w domu dla dzieci do lat 3

  Brak pomysłów na kreatywną zabawę w domu? Maluchy chcą spróbować czegoś nowego? Odkryj pełne inspiracji pomysły na zabawy w domu, gdy pogoda nie sprzyja lub choroba uniemożliwia wyjście na spacer. Dzięki naszym propozycjom zabaw w domu, nawet najbardziej szare dni nabiorą kolorów!

  Czytaj więcej...
 3. HELSI - trzy koła na cztery pory roku

  Czas czytania: 2 minuty

  HELSI - trzy koła na cztery pory roku

  Ciało ludzkie jest przystosowane do ruchu, ale siedzący tryb życia może zaszkodzić. HELSI to wózek trójkołowy, idealny na spacery na świeżym powietrzu. To doskonały sposób, aby zadbać o zdrowie i nauczyć dzieci, że ruch jest ważny. 

  Czytaj więcej...
 4. Kinderkraft i UNICEF Polska: Walka o Edukację w Cieniu Katastrof Klimatycznych w Mozambiku

  Kataklizmy klimatyczne często pozostawiają po sobie zniszczenie i chaos. W Mozambiku, kraju szczególnie narażonym na ekstremalne wydarzenia klimatyczne takie jak cyklony, dzieci stają się bezbronnymi ofiarami tych klęsk. 

  Czytaj więcej...
 5. Z UNICEF Polska odmieniliśmy życie dzieci w Mozambiku

  Dla Kinderkraft ważne jest każde dziecko. Dlatego połączyliśmy siły z UNICEF Polska i wspólnie pomogliśmy najmłodszym wrócić do szkół by zapewnić normalne warunki do nauki i wesprzeć lokalna społeczność.

  Czytaj więcej...
 6. Jak ubrać dziecko jesienią i zimą na spacer?

  Czas czytania: 6 minut

  Jak ubrać dziecko jesienią i zimą na spacer?

  W tym artykule podpowiemy, jak ubrać dziecko na jesienne i zimowe spacery, unikając przegrzania czy wyziębienia. Podamy Wam także kilka sztuczek, dzięki którym zawsze będziecie przygotowani na każdą ewentualność.
  Czytaj więcej...
 7. Pchacze dla dzieci i niemowląt – czym są i czy należy je stosować

  Pierwszy krok dziecka to zapadający w pamięć moment, dlatego rodzice z niecierpliwością go wyczekują. Rozwój umiejętności chodzenia jest indywidualny, ale pchacz może pomóc dziecku utrzymać stabilność.

  Czytaj więcej...
 8. Pieluchy tetrowe i wielorazowe - czym są, jak zakładać i prać

  Przewijanie dziecka generuje dużo pieluch, szczególnie jeśli używacie jednorazowych "pampersów". Jednak istnieje bardziej ekologiczna i oszczędna alternatywa - pieluchy wielorazowe. Kupuje się je raz na cały okres pieluchowania.

  Czytaj więcej...
 9. Niania elektroniczna dla dziecka - jakie są rodzaje i funkcje

  Niania elektroniczna to niezastąpione urządzenie dla rodziców, zapewniające stałą kontrolę nad dzieckiem. Informuje o obudzeniu maluszka, monitoruje temperaturę pokoju i nawet pozwala na śpiewanie ulubionej kołysanki.

  Czytaj więcej...
Strona