Kinderkraft awards

DZIĘKUJEMY ZA UZNANIE!

Nasze
nagrody

Nasze produkty są doceniane za jakość, bezpieczeństwo i funkcjonalność przez międzynarodowe niezależne instytucje: ADAC, Stiftung Warentest i ÖAMTC. Kinderkraft jest ceniony też wśród rodziców na całym świecie. Dowodem na to są nominacje w prestiżowych konkursach, takich jak Nagroda Rodziców, Mother & Baby Award, Zabawka Roku. Wyjątkowy design produktów oraz ich dopasowanie do potrzeb rodziców i dzieci są uznawane przez wymagające jury konkursów, takich jak RED DOT DESIGN AWARD. Te wyróżnienia motywują nas do dalszego działania na rzecz tego, by rodzicielstwo stało się jeszcze łatwiejsze. Wykorzystujemy najnowsze technologie, starannie projektujemy każdy szczegół, by zagwarantować funkcjonalność, bezpieczeństwo i jakość naszych produktów.

Nasze produkty doceniane w Europie

Nagrodzone produkty

Reddot icon
RedDot to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w świecie designu, uważana za wyznacznik najwyższej klasy i jakości. O czerwonej kropce marzy każdy projektant, podobnie jak każdy restaurator śni o gwiazdce Michelin. „Oscar designu” jest przyznawany od 1955 roku przez Design Zentrum Nordhein Westfalen w Essen, w Niemczech.
  Nagroda - Zabawka roku 2020
  Rowerek biegowy GOSWIFT czarny
  Cena regularna 349,00 zł W promocji 299,00 zł
Adac icon
ADAC to niezależna instytucja znana ze swoich rygorystycznych testów zderzeniowych fotelików samochodowych. Są one jeszcze bardziej wymagające niż testy potwierdzające spełnianie normy ECE R44 04. Rankingi ADAC są wyznacznikiem jakości tego typu produktów w Europie. Nasze foteliki samochodowe też poddawane są testom bezpieczeństwa ADAC.
  Nagroda - Adac - I-Guard
  Fotelik samochodowy I-GUARD burgundowy
  1 299,00 zł