Safe car seats

Bezpieczeństwo naszych najmłodszych użytkowników jest dla nas priorytetowe, dlatego Kinderkraft gwarantuje bezpłatny udział w SAFE CAR SEAT PROGRAM, który daje możliwość wymiany fotelika na nowy.

Badania polegające na wnikliwej analizie poszczególnych komponentów udowodniły, że foteliki samochodowe zamontowane w samochodach biorących udział w wypadku lub kolizji drogowej ulegają mikrouszkodzeniom, co uniemożliwia dalsze bezpieczne użytkowanie. Nie jesteśmy obojętni wobec tego faktu.

Wybierając nasze foteliki, wraz z ich zakupem dołączasz do programu i masz pewność, że Twoje dziecko będzie zawsze bezpieczne.

Safe car seats

Miałeś wypadek?

1

Przygotuj dokumenty

Będą Ci potrzebne: dowód zakupu, protokół policyjny z wypadku, zgłoszenie szkody komunikacyjnej do ubezpieczyciela oraz dokumentacja zdjęciowa z miejsca zdarzenia.

2

Wypełnij formularz

Wystarczy podać swoje dane kontaktowe, informacje dotyczące kolizji oraz fotelika, którego dotyczy zdarzenie.

3

Poczekaj na kuriera

Nie płacisz za transport fotelika. Po analizie i pozytywnym rozpatrzeniu wniosku wyślemy Ci etykietę, którą należy umieścić na paczce przed przyjazdem kuriera.

Najczęściej zadawane pytania

Co muszę zrobić, aby skorzystać z programu „Bezpieczny fotelik”?

W ciągu 30 dni od zajścia wypadku/kolizji/zdarzenia drogowego wypełnij formularz dostępny na naszej stronie w zakładce „Bezpieczny fotelik” (https://kinderkraft.com/pl/centrum-pomocy/bezpieczny-fotelik). Po rozpatrzeniu zgłoszenia otrzymasz jego numer oraz dalsze instrukcje związane z wymianą fotelika. Podamy też termin, w którym pojawi się kurier po odbiór przesyłki.

Jakie produkty są objęte programem „Bezpieczny fotelik”?

Programem objęte są wszystkie foteliki Kinderkraft w ciągu 6 lat liczonych od dnia zakupu.

Jakie dokumenty muszę dołączyć, aby zgłosić się do programu „Bezpieczny fotelik”?

Warunkiem przystąpienia do programu jest załączenie w formularzu dowodu zakupu oraz jednego z poniższych dokumentów:
- kopii protokołu policyjnego z wypadku/kolizji/zdarzenia drogowego, w którym Uczestnik brał udział, zawierającego wzmiankę o obecności w aucie poprawnie zamontowanego Fotelika,
- kopii zgłoszenia szkody komunikacyjnej do ubezpieczyciela zawierającej wzmiankę o obecności w aucie Uczestnika poprawnie zamontowanego fotelika,
- dokumentacji zdjęciowej z miejsca wypadku/kolizji/zdarzenia drogowego (uwzględniającej wygląd fotelika i uszkodzenie pojazdów), w którym Uczestnik brał udział.
Contact background

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

Twoje zapytanie

Kontakt

(+48) 616 460 237
Pon.-pt.   8:00 - 16:00

Chat z doradcą

Otwórz chat

Kinderkraft to zawsze:

  • Miliony zadowolonych
    rodziców na całym świecie
  • Jakość wielokrotnie
    wyróżniana nagrodami
  • 100 dni na darmowy zwrot
  • 10 lat gwarancji