Miniaturka filmu Youtube

Cześć, jesteśmy

Nasza misja

Prostsze rodzicielstwo

Choć zdanie "mały człowiek zmienia wszystko” znacie już pewnie na pamięć, jego prawdziwe znaczenie odsłania dopiero życie.

Życie, w którym krawężniki stają się nagle trochę za wysokie, droga na 6 piętro jest jak szlak na ośmiotysięcznik, a codzienne zakupy to wyprawa, która wymaga naprawdę dobrej strategii. Życie, w którym często wybiegacie myślami w przyszłość, by przewidzieć wszystkie potrzeby rosnącego malucha. Życie, w którym spinanie domowego budżetu może być sporym wyzwaniem.

O nas wizerunek marki

Wasze wyzwania, nasze rozwiązania

Dla nas każde takie wyzwanie to świetny punkt wyjścia do tego, by tworzyć rozwiązania, które ułatwią Wam rodzicielstwo, odpowiedzą na Wasze realne potrzeby i okażą się solidnym wsparciem: w domu, na spacerze, w codziennych obowiązkach, na małych i wielkich wyprawach, w zwykłych i niezwykłych chwilach. Teraz i w przyszłości.

Miniaturka filmu Youtube

Świat Kinderkraft

Od ponad 10 lat ułatwiamy życie rodziców i dbamy o potrzeby dzieci i rodziców. Z naszych fotelików, rowerków, wózków i krzesełek i wielu innych pomocników mamy i taty, których nie sposób wymienić w jednym zdaniu, korzystają miliony dzieci na całym świecie. Z misją ułatwiania działamy niemal na każdym kontynencie i wciąż się rozwijamy, by nasze produkty docierały do kolejnych zadowolonych rodzin.

O nas wizerunek marki

Jesteśmy obecni w 63 krajach!

Do tej pory ponad 10 milionów naszych produktów trafiło w ręce dzieci i ich rodziców, a liczba ta wzrośnie jeszcze bardziej, w momencie, gdy poznacie nas lepiej!

Kinderkraft world map
Dziecięca bańka mocy

mln

sprzedanych wózków na całym świecie

Dziecięca bańka mocy

mln

dzieci jeżdżących w fotelikach Kinderkraft

Dziecięca bańka mocy

kraje

w których dzieci jedzą posiłki w naszych krzesełkach

Nasze nagrody

Jakość, bezpieczeństwo i funkcjonalność naszych produktów to cechy, które zostały docenione i potwierdzone ważnymi dla nas nagrodami oraz certyfikatami. Przyznawane przez niezależne międzynarodowe instytucje (ADAC, Stiftung Warenest), wymagające konkursowe jury (Red Dot Design Award), a także przez Was: rodziców (Nagroda Rodziców, Mother&Baby Award, Zabawka Roku) są dla nas sygnałem, że kierunek, który obraliśmy, naprawdę ma sens.

Dzięki tym wyróżnieniom efektywniej działamy dalej – wszystko po to, by rodzicielstwo stało się nieco łatwiejsze!

Poznaj wszystie nagrodzone produkty >>
Nasze nagrody
NASZE MOTTO

Easy with kids

Wspieramy Was wszędzie tam i zawsze wtedy, gdy czujecie, że życie z dzieckiem może być prostsze. My wiemy, że może, bo dobrze rozumiemy, co sprawia Wam trudność. Naszą wiedzę i doświadczenie oddajemy w Wasze ręce, projektując dla Was wózki, rowerki, foteliki, bujaczki, meble i całą resztę praktycznych pomocników rodzica. Dzięki nim start w tej ważnej roli jest łatwiejszy: zaczynacie wspólną drogę z kompletną wyprawką, a nasze produkty rosną z Waszymi dziećmi. Zadbaliśmy o to, opracowując rozwiązania na lata! Lubimy piękne projekty, które cieszą oko i jednocześnie doskonale spełniają swoje zadania. Nasz produkt ma ułatwiać Wam życie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wyglądał przy tym świetnie.

O nas wizerunek marki
Co oznacza

Easy with kids?

O nas wizerunek marki

1. Jakość dla każdego

Chcemy, by dobre produkty były dostępne dla wszystkich, spełniały swoją funkcję przez lata i ułatwiały Wam rodzicielskie zmagania! Dlatego dobre materiały, innowacyjne rozwiązania i świetny design są u nas standardem, a zakup jakościowych produktów nie obciąża Waszego domowego budżetu.

2. O krok przed wyzwaniami

Intuicyjnie rozumiemy, co może sprawiać Wam trudność, gdy zostajecie rodzicami. Wyprzedzamy Wasze oczekiwania i proponujemy rozwiązania, zanim odkryjecie, że ich potrzebujecie. Gdy myślimy “wózek”, widzimy szereg udogodnień, które pomogą Wam pokonać wysoki krawężnik, przewieźć zakupy lub dotrzeć na 4 piętro, gdy w bloku nie ma windy. Patrzymy na świat dziecka oczami rodzica, widzimy realne wyzwania i… ułatwiamy Wam codzienność!

3. Rozwiązania dla Waszej wygody

Choć bywa trudno, może być wygodnie! Komfort rodzica i dziecka to jedna z kwestii, której poświęcamy wiele uwagi podczas projektowania produktów. Jeśli wózek, to zwrotny i amortyzowany. Jeśli rowerek, to lekki, poręczny i solidny. Jeśli łóżeczko, to stabilne i wielofunkcyjne. Nasi specjaliści od ułatwiania rodzicielstwa są tu dla Was – gotowi, by spełniać się w swoich rolach.

4. Jeden produkt na wiele potrzeb

Jeden mały człowiek, a tak wiele niezbędnych rzeczy wokół niego! Dobrze to znamy, dlatego staramy się odpowiedzieć na kilka jego potrzeb jednocześnie. Nasze produkty rosną wraz z Waszym maluchem, aby ułatwić Wam ograniczanie wydatków i zyskanie przestrzeni w domu!

5. Dbamy o każdy detal

Zanim rowerek trafi w ręce dziecka, jest pomysłem, który dopracowujemy w szczegółach. Najważniejsze są dla nas proste rozwiązania, które zamieniamy w projekty i wzbogacamy o autorskie wzory. Myślimy o każdym detalu i każdej sytuacji, w której produkt będzie z Wami. Estetyka idzie u nas w parze z funkcjonalnością, a Wy nie musicie z niczego rezygnować!

6. Bezpieczeństwo w cenie

Wybierając nasze produkty nie musicie martwić się na zapas – dajemy na nie aż 10 lat gwarancji!* A na bezpłatny zwrot produktu macie aż 100 dni. Ten czas to gwarancja spokoju. Możecie skupić się na tym, co dla Was najważniejsze.

7. Łatwy kontakt

Czas każdego rodzica jest bardzo cenny, chętnie pomożemy Wam telefonicznie, mailowo oraz poprzez social media 7 dni w tygodniu w większości krajów! Mówimy w 6 językach, aby kontakt z nami był dla Was jeszcze łatwiejszy!
O nas wizerunek marki
Dziękujemy za uznanie!

Nasze produkty zostały docenione przez klientów, ekspertów oraz sprzedawców na całym świecie. Każde wyróżnienie to dla nas sygnał, że nasze działanie ma sens: dziękujemy, że nam zaufaliście.