Częsci serwisowe Kinderkraft ikona

Szukasz części zamiennych do produktów dziecięcych Kinderkraft? W naszej ofercie znajdziesz kółka, adaptery i wszystko to, czego potrzebujesz. Jeżeli nie zlokalizujesz poszukiwanego asortymentu na stronie www nasz dział wsparcia Klienta pomoże Ci zamówić części serwisowe prze prosty formularz.

Jak zamawiać części serwisowe do produktów Kinderkraft?

1

Zakup przez stronę

Najszybsza opcja - liczne produkty znajdziesz bezpośrednio na przygotowanej przez nas podstronie z częściami i akcesoriami.

2

Zakup przez formularz

Nie udało Ci się znaleźć poszukiwanej części? Żaden problem - wypełnij formularz reklamacyjny wybierając opcje "reklamacja pogwarancyjna"

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie i jak mogę zakupić części zamienne?

Części zamienne można zakupić online. Jeśli cześci której szukasz nie ma na stronie Kinderkraft, wypełnij formularz reklamacyjny: https://rma.kinderkraft.com/?lang=pl wybierając opcje "reklamacja pogwarancyjna". W odpowiedzi potwierdzimy dostępność części, podamy nr zamówienia oraz nr konta do przelewu.

Jak mogę zapłacić za części?

Za zakupione części płaci się zawsze przelewem na podany nr konta.

Jak długo będę czekać na zamówienie.

Od momentu zaksięgowania wpłaty za zamówienie (księgowanie może trwać około 1-2 dni, nie licząc weekendów), przesyłka powinna zostać doręczona w przeciągu 24 godzin.