Jaki wózek wielofunkcyjny 3w1 wybrać dla dziecka

Czas czytania: 3 minuty

Jaki wózek wielofunkcyjny 3w1 wybrać dla dziecka

Czy nie byłoby wspaniale, gdyby sprzęty dla naszego malucha rosły razem z nim? Oszczędność czasu i pieniędzy byłaby ogromna. I może być – na rynku istnieją takie rozwiązania. Jednym z takich produktów jest wózek typu 3 w 1 jeden zakup, który daje satysfakcję na lata.

Wózek 3 w 1, czyli jaki? Jak jest zbudowany?

Wózek 3 w 1 to tak naprawdę trzy różne sprzęty, które dostajecie przy jednym zakupie. Wózki mające trzy różne funkcje, oferowane przez naszą markę, to jednocześnie:

  • fotelik samochodowy dla najmłodszych pasażerów,
  • wózek głęboki (czyli tak zwana gondola),
  • spacerówka.

Taki jest na przykład wózek PRIME 2.

Mamy również wózki 3 w 1, które dodatkowo oszczędzają miejsce w Waszych domach. Z kolei w modelu XMOOV CT gondola za pomocą kilku prostych ruchów bardzo łatwo zamienia się w spacerówkę – i nie zabiera miejsca, gdy Wasz maluch wyrośnie z głębokiego wózka. Wszystkie te elementy montuje się na dokładnie tym samym składanym, ergonomicznym stelażu – szybko i wygodnie, dosłownie za pomocą kilku ruchów.

Dzięki temu przy jednym zakupie załatwia się kwestię wózka raz na zawsze – od pierwszych dni życia Waszego maluszka aż do czasu, gdy wózek nie będzie mu już potrzebny.

wózek Kinderkraft

Dlaczego wózek 3 w 1 to dobre rozwiązanie?

Jakie są jeszcze inne dobre strony wózków wielofunkcyjnych? Po pierwsze – cena. Zakup fotelika samochodowego i dwóch wózków – głębokiego i spacerówki – to spory koszt. Jeśli kupujemy każdy sprzęt osobno, wysoki wydatek musimy uwzględnić w naszym budżecie kilkukrotnie: dzieci bardzo szybko wyrastają z pierwszych fotelików i gondoli.

Wózki wielofunkcyjne zwalniają nas z tak znacznego i częstego obciążenia portfela. Pieniądze wydajemy raz – na dodatek znacznie mniejszą sumę, niż wynosi koszt wszystkich tych sprzętów nabywanych osobno. A oszczędzając pieniądze, oszczędzamy również czas. Przyznajcie sami – zakup kolejnych sprzętów to wiele godzin poszukiwań, przymiarek, decyzji. W tym wypadku kupujemy raz i mamy spokój na lata!

Wózek 3 w 1 – ułatwienie i wygoda

Ale to nie wszystko – bo wózki 3 w 1 to komfort, wygoda, oszczędność miejsca, a nawet większa troska o sen Waszych milusińskich. Nietrudno wyobrazić sobie taką scenę: właśnie podjechaliście pod sklep, bardzo Wam się śpieszy, a maluszek dopiero zasnął. Co robicie? Nic prostszego – wyjmujecie fotelik razem z dzieckiem i wpinacie w stelaż. I martwi Was już tylko to, by Waszej pociechy nie obudził sklepowy gwar podczas swobodnych zakupów.

Wózek 3 w 1 a podróżowanie

Mobilność – to słowo klucz! Wózki wielofunkcyjne są zaprojektowane jako idealne dla rodziców, którzy często muszą jeździć z małym dzieckiem. Łatwe wpinanie i wypinanie, błyskawiczna zmiana funkcji (np. z fotelika dziecięcego w samochodzie na wózek i odwrotnie), ogromny zakres regulacji – to wszystko sprawia, że nie musicie obawiać się żadnych wyjazdów z maleństwem.

Wózek Kinderkraft

Na co zwrócić uwagę, kupując wózek 3 w 1?

Na rynku znajdziecie bardzo wiele wózków 3 w 1 – nie ma się co dziwić, to w końcu świetna i bardzo popularna opcja. Ale oferta ofercie nierówna. Warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę, decydując się na taki zakup.

Bezpieczeństwo fotelika samochodowego

Z tym nie ma żartów – fotelik dziecięcy to gwarancja bezpieczeństwa maluszka. Musisz mieć pewność, że ten oferowany w zestawie zapewnia najwyższą ochronę podczas wypadku. Zwróć więc uwagę na certyfikaty, oznaczenia i wyniki w testach, na przykład TASS INTERNATIONAL, którym poddawane są wszystkie foteliki samochodowe marki Kinderkraft.

Rozmiar gondoli

Powinna być komfortowa dla dziecka, nie ograniczać mu zakresu ruchu. Poza tym dobra gondola jest zaopatrzona w miękki, przewiewny materacyk, budkę z odsłanianym panelem wentylacyjnym i ma regulowane nachylenie dna.

Funkcjonalność spacerówki

Dobra spacerówka musi mieć regulowany kąt nachylenia oparcia, by dziecko mogło i poznawać świat w pozycji wyprostowanej, i zdrzemnąć się, gdy poczuje się zmęczone. Regulowany powinien być również podnóżek. Nigdy nie zapominajmy również o własnej wygodzie, zwróćmy uwagę, by dało się regulować także i rączkę. Ponadto, dobrze, by była ona pełna, dzięki czemu możliwe będzie prowadzenie wózka jedną ręką.

Pozostałe istotne cechy wózka 3 w 1

Koniecznie zwróćcie uwagę również na inne, nie mniej istotne kwestie, jak na przykład koła – powinny mieć amortyzację i być odpowiednio zwrotne. Stelaż natomiast powinien się łatwo składać i być jak najlżejszy – docenią to szczególnie ci, którzy muszą wnosić wózek na wyższe piętra. Nie bez znaczenia pozostają takie detale jak odblaski, które sprawdzą się po zmroku, czy głęboka budka, która z kolei ochroni maluszka przed słońcem i deszczem.

Wózki 3 w 1 firmy Kinderkraft mają również bogaty zestaw akcesoriów, takich jak folia przeciwdeszczowa, torby, śpiworek na nogi, moskitiera czy adaptery do fotelika. Wszystkie one są niezbędne w codziennym użytkowaniu wózka!

Jeśli cenisz wygodę, mobilność, komfort, oszczędność czasu i pieniędzy, to wózek 3 w 1 to opcja właśnie dla Ciebie. Pamiętaj jednak, że oferty różnią się między sobą. Koniecznie zwróć uwagę na wskazane elementy, by satysfakcja z zakupu rosła razem z Twoim maluszkiem i jego wielofunkcyjnym wózkiem.

Komentarze(0)

Twój komentarz:

Ten formularz jest chroniony przez reCAPTCHA - zastosowanie mają Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.