ONETO3 - 3 filary bezpieczeństwa

ONETO3 - 3 filary bezpieczeństwa

To, który fotelik samochodowy jest najbezpieczniejszy, określane jest przez niezależne instytucje, takie jak ADAC, Stiftung Warentest czy ÖAMTC. I to właśnie te wymienione instytucje opublikowały niedawno najnowsze wyniki rygorystycznych testów, w których jeden z naszych topowych fotelików osiągnął wysokie noty. Poznaj ONETO3 – fotelik samochodowy, który został stworzony, by posiadał najważniejsze dla nas 3 filary i chronił Twoje dziecko podczas podróży!

3 filary bezpieczeństwa: testy, program Bezpieczny Fotelik, zadowolenie klientów

Fotelik samochodowy Oneto3 powstał z myślą o spełnieniu 3. ważnych dla nas filarów. Są to kolejno:

 • ocena bezpieczeństwa od niezależnych instytucji,
 • wysoka jakość (dzięki programom Bezpieczny Fotelik oraz Program 10-letniej gwarancji),
 • zadowolenie klientów (poparte wynikami sprzedaży i pozytywnymi opiniami).


Spełnienie wyśrubowanych kryteriów, narzucanych przez m.in. ADAC czy Stiftung Warentest, to tylko początek naszej drogi do stworzenia fotelika idealnego. Chcesz wiedzieć, dlaczego fotelik samochodowy ONETO3 to najlepszy wybór dla Twojego dziecka?

ONETO3 – bezpieczeństwo to nasz priorytet. Poznaj jego 3 filary!

Fotelik samochodowy Kinderkraft ONETO3 9-36 kg

Filar I: ocena bezpieczeństwa od niezależnych instytucji

ONETO3 otrzymał w 2020 roku aż 3 pozytywne opinie niezależnych instytucji, testujących bezpieczeństwo fotelików samochodowych w Europie. Wyniki restrykcyjnych testów to jeden z wyznaczników, potwierdzających bezpieczeństwo produktu. Jeżeli więc zastanawiasz się jaki fotelik samochodowy kupić, to sprawdź czy ma on pozytywną ocenę niezależnych instytucji, cenionych w całej Europie, przeszedł crashtesty i czy jest zgodny z obowiązującymi regulaminami homologacji dla fotelików samochodowych.

Jakie oceny uzyskał fotelik samochodowy ONETO3?

Stiftung Warentest - ocena 2,8 (zadowalający)

Stiftung Warentest jest niezależną firmą i wiodącą niemiecką organizacją, zajmującą się badaniami konsumenckimi. Każdego roku Stiftung Warentest przeprowadza testy fotelików samochodowych wraz z jednostką ADAC. Polegają one na sprawdzeniu i ocenieniu następujących elementów:

 • bezpieczeństwo (przeprowadzeniu testu zderzenia czołowego oraz bocznego),
 • obsługa,
 • ergonomia,
 • zawartość substancji szkodliwych.


Fotelik samochodowy ONETO3 otrzymał ocenę „zadowalający”, co potwierdza wysoką jakość i bezpieczeństwo tego modelu.

ADAC - ocena 2,8 (zadowalający)

Fotelik samochodowy Kinderkraft ONETO3 9-36 kg ADAC

Fotelik ONETO3 w pierwszej trójce fotelików z kategorii 75-150 cm!


ADAC to jedna z najważniejszych organizacji w Europie, testujących foteliki samochodowe dla dzieci. Przeprowadza zestaw różnych testów, które pozwalają ocenić fotelik pod względem wszystkich branych pod uwagę kryteriów. W skład testu wchodzą:

 • testy zderzeniowe (boczne i czołowe),
 • testy statyczne (obsługa, ergonomia),
 • analiza chemiczna składu materiałów, z których wykonany jest fotelik.


Ocena „zadowalający” jest potwierdzeniem jakości modelu ONETO3, który otrzymał pozytywny wynik we wszystkich wskazanych kategoriach. Kinderkraft zwraca szczególną uwagę na to, by materiały, z których uszyta jest tapicerka fotelików, były pozbawione szkodliwych substancji chemicznych – potwierdza to najwyższa ocena ADAC w kategorii „obecność zanieczyszczeń 0%”, a także testy w renomowanej instytucji INTERTEK.

ÖAMTC – ocena „zadowalający”

Fotelik samochodowy Kinderkraft ONETO3 9-36 kg OEAMTC

ONETO3 - w pierwszej trójce fotelików w swojej kategorii wagowej!


ÖAMTC to największy austriacki automobilklub, siódmy automobilklub na świecie. ÖAMTC przeprowadza testy fotelików samochodowych w kategoriach:

 • bezpieczeństwo,
 • obsługa, ergonomia,
 • obecność substancji szkodliwych.


We wszystkich tych kategoriach fotelik ONETO3 otrzymał pozytywną ocenę „zadowalający”.

TASS

Fotelik samochodowy Kinderkraft ONETO3 9-36 kg testy zderzeniowe


W trosce o najmłodszych odkrywców dbamy o ich bezpieczeństwo w podróży. Wszystkie foteliki samochodowe marki Kinderkraft poddawane są rygorystycznym testom zderzeniowym w renomowanym, holenderskim instytucie TASS INTERNATIONAL. A co ważniejsze – także po wprowadzeniu ich na rynek foteliki przechodzą dalsze, wielostopniowe kontrole.

Filar II: wysoka jakość dzięki programom Bezpieczny Fotelik oraz Program 10-letniej gwarancji

Marka Kinderkraft we wszystkich swoich fotelikach samochodowych stawia na wysoką jakość jako gwarant bezpieczeństwa. Dlatego uruchomiliśmy dwa ponadstandardowe programy:

Program Bezpieczny Fotelik To bezpłatny program wymiany produktu na nowy w przypadku jakiegokolwiek wypadku czy kolizji z jego udziałem. Kupując nasz foteliki automatycznie dołączasz do programu – dzięki temu masz pewność, że Twoje dziecko będzie zawsze bezpieczne. Pamiętaj, że użytkowanie powypadkowych fotelików jest niebezpieczne!

Program 10-letniej gwarancji

Fotelik samochodowy Kinderkraft ONETO3 9-36 kg Gwarancja

Naszym celem jest zapewnienie każdemu klientowi satysfakcji z używania produktów Kinderkraft przez wiele lat. Dlatego, na potwierdzenie tej pewności, każdy klient ma możliwość skorzystania z 10-letniej gwarancji. W ten sposób zapewniamy bezpieczeństwo, trwałość oraz funkcjonalność produktów przez cały okres ich użytkowania.

Wraz z zakupem użytkownicy otrzymują 2-letnią gwarancję na produkty Kinderkraft. Wystarczy jednak w ciągu 30 dni od daty zakupu wypełnić specjalny formularz na stronie internetowej Kinderkraft, by móc cieszyć się długoterminową ochroną, przedłużoną aż do 10 lat!

Filar III – zadowolenie klientów poparte wynikami sprzedaży i pozytywnymi opiniami

Opinia klientów jest dla nas niezwykle istotna. Nieustannie zbieramy dane i analizujemy wszystkie opinie, które przesyłają do nas rodzice pociech, korzystających z naszych produktów. Foteliki ONETO3 cieszą się zaufaniem, co potwierdzają:

 • Ponad milion sprzedanych fotelików samochodowych!

Fotelik samochodowy Kinderkraft ONETO3 9-36 kg


Kinderkraft zapewnia dzieciom w całej Europie wygodną i bezpieczną podróż, a ta liczba nieustannie wzrasta!


 • Ponad 90% pozytywnych opinii konsumenckich!

Fotelik samochodowy Kinderkraft ONETO3 9-36 kg Opinie


Aż 92%* klientów w różnych krajach Europy wyraziło pozytywną opinię o produkcie!

Poznaj ONETO3!

Jeżeli nie wiesz, który fotelik samochodowy wybrać i co powinno się brać pod uwagę przy jego zakupie, to poznaj fotelik ONETO3 – model z kategorii 9-36 kg, który otrzymał aż 3 pozytywne opinie niezależnych instytutów, cieszy się pozytywną opinią wśród klientów marki Kinderkraft oraz należy do programów Bezpieczny Fotelik oraz program 10-letniej gwarancji!

*na podstawie analizy ocen klientów na dzień 09.06.2020 wg opinii Google, stron Kinderkraft w ramach AMAZON na rynki UK, Niem., Wł., Fr, Hiszp., polskiej strony allegro; jako pozytywną opinię rozumie się ocenę 4/5 lub 5/5 w skalach ocen stosowanych przez te portale, jako negatywną opinię rozumie się ocenę 2/5 lub 1/5).

Komentarze(0)

Twój komentarz:

Ten formularz jest chroniony przez reCAPTCHA - zastosowanie mają Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.