Serial Kinderkraft o rodzicielstwie
Youtube Video Thumbnail

Odcinek 8, Sezon 1

Rośnij zdrowo maluszku! Pielęgnacja niemowlaka.

Jak zadbać o maluszka? Jak go pielęgnować, kiedy kąpać, jak ubrać? Praktyczne wskazówki już w najnowszm odcinku. Masz już starsze maeństwo? Zobacz, jak od najmłodszych lat wspierać jego rozwój.

Pielęgnacja niemowlaka.

Pierwsze kroki w rodzicielstwie mogą być bardzo stresujące. Wciąż pozostaje wiele pytań. Jak wykąpać maluszka? Jak zadbać o jego pielęgnację? Jak ubierać niemowlę adekwatnie do pory roku?

Zespół ekspertów ze szpitala Ginekologiczno-Położniczego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu udzieli praktycznych wskazówek i rozwieje te wątpliwości w 8 odcinku serialu Niebła©he rozmowy o rodzicielstwie.

Z tego odcinka dowiesz się również więcej, jak wspierać z Kinderkraft na dalszym etapie rozwoju dziecka. Posłuchaj naszego eksperta i zobacz jak rowerki pomogą Ci zaszczepić aktywność fizyczną od najmłodszych lat.

W finałowej serii przypomnimy również wszystkich naszych bohaterów i pokażemy Wam co działo się za kulisami, w trakcie nagrań.

To musisz przeczytać!Patronat

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny UM

Projekt został objęty patronatem przez Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Lekarze z tej placówki podzielili się swoją ekspercką wiedzą i …czytaj dalej