Serial o rodzicielstwie
Youtube Video Thumbnail

Odcinek 4, Sezon 1

Tata w ciąży!

Jak wygląda ciąża z męskiego punktu widzenia? Jak wybrać pierwszy fotelik samochodwoy dla noworodka? I wreszcie jak się spakować do i na wyjście ze szpitala - tego dowiesz się w najnowszym odcinku serialu.

Wyprawkowy zawrót głowy

Upragniony, pozytywny wynik testu ciążowego - mieszanka radości, euforii i stresu zarazem. Znasz to uczucie, któremu towarzyszy milion pytań? Jak to będzie? Czy sobie poradzę? Pojawiają się wątpliwości… Kogo zapytać, gdzie się poradzić? Jak się przygotować? …czytaj dalej

Tata - jak wybrać łóżeczko dla noworodka?

Radość, tłuczone talerze, płacz - mieszanka emocji! Jak radzą sobie z tym wszystkim i odnajdują się w nowerj roli przyszli ojcowie? Posłuchajcie rozmowy z naszymi bohaterami. Rozwiązanie coraz bliżej, czas skompletować wyprawkę do szpitala. Co zabrać, co się przyda? Spokojnie, dr n. o zdrowiu Katarzyna Wszołek wraz z Wojciechem Błachem pokaże, jak spakować torbę do szpita.

Pierwszy fotelik samochodowy dla dziecka

Jak wybrać pierwszy foteik samochodowy? Czym kierować się przy jego wyborze. Nasi eksperci dokładnie wyjaśnią, jaki fotelik samochodowy - nosidełko, zapewni bezpieczeństwo Twojemu dziecku.

Agnieszka Błach razem z dr n med Rafałem Iciek przeprowadzą nas przez ostanie wizysty u ginekologa. To już finisz, dacie radę!

To musisz przeczytać

Patronat

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny UM

Projekt został objęty patronatem przez Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Lekarze z tej placówki podzielili się swoją ekspercką wiedzą i …czytaj dalej