Niebłache rozmowy o rodzicielstwie

Wejdź na wyższy poziom rodzicielstwa z Kinderkraft

Upragniony, pozytywny wynik testu ciążowego - mieszanka radości, euforii i stresu zarazem. Znasz to uczucie, któremu towarzyszy milion pytań? Jak to będzie? Czy sobie poradzę? Pojawiają się wątpliwości… Kogo zapytać, gdzie się poradzić? Jak się przygotować?

 

Odkryj serial „Niebła(c)he rozmowy o rodzicielstwie” - i znajdź odpowiedzi na wszystkie pytania!

 

Poznaj bohaterów naszej internetowej serii! Wybierz się niezwykłą podróż po meandrach rodzicielstwa razem z Wojciechem Błachem, który spróbuje zgłębić wszystkie zagwozdki, z którymi borykają się przyszli rodzice. Śledź poruszające historie i posłuchaj ciekawych rozmów ze znanymi rodzicami!

  Niebłache rozmowy o rodzicielstwie

  Patronat

  Dowiedz się, jak się najlepiej przygotować się do nowej roli dzięki wsparciu lekarzy. Tylko u nas grono specjalistów z Ginekologiczno–Położniczego Szpitala Klinicznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu podzieli się wiedzą, której poszukuje każdy przyszły rodzic.

  Ale to nie wszystko

  Posłuchaj ekspertów Kinderkraft, którzy doradzą i pomogą Ci wybrać produkty, dzięki, którym ułatwisz sobie codzienność z maluchem. Wszystko po to, byś mógł skupić się na tym, co dla Was najważniejsze - na więzi, bliskości i miłości.

  Premiera już niebawem!

  Niebłache rozmowy o rodzicielstwie