mitzymitzy
mitzy

1

Kup wózek spacerowy MITZY

2

Kup wózek spacerowy MITZY

3

Kup wózek spacerowy MITZY

*Kup wózek spacerowy Kinderkraft MITZY w jednym z autoryzowanych punktów sprzedaży w Polsce. Promocja nie obejmuje zakupów w sklepie internetowym Organizatora (www.kinderkraft.pl).

Promocja obowiązuje w terminie 06.02.2024 - 30.04.2024

Mitzy

Na cały okres wózkowania

Spacerówka MITZY ma obciążenie do 27 kg*. Zaprojektowano ją z myślą o wygodzie – wyposażona jest w długie siedzisko XL, w którym zmieści się nawet starszy przedszkolak. Dziecku będzie wygodnie zarówno podczas krótkich spacerów, jak i dłuższych wypraw. * maksymalna waga dziecka: 22 kg, maksymalne obciążenie kosza: 5 kg

Mitzy

Pełna amortyzacja dla wygody spacerów

Wózek spacerowy MITZY został stworzony do wygodnych wycieczek. Ma duże, nieprzebijalne koła z amortyzacją – doskonale radzi sobie podczas spacerów po chodnikach oraz parkowych dróżkach. Przednie koła obracają się o 360° i można je zablokować do jazdy na wprost.

Mitzy

Łatwe składanie

MITZY złożysz jedną ręką do kompaktowych rozmiarów, by wziąć spacerówkę ze sobą w podróż. System składania do wewnątrz chroni materiał siedziska przed zabrudzeniami podczas transportu.

Mitzy

Dopasowany do dziecka i rodzica

Spacerówka MITZY ma 3-stopniową regulację podnóżka i płynną regulację oparcia – dzięki nim dopasujesz wózek do potrzeb swojego dziecka, obojętnie czy chce się zdrzemnąć, czy woli obserwować świat. Wózek ma także regulowaną w 4 zakresach rączkę dla rodzica.

Mitzy

Na każdą pogodę

Na każdą pogodę Z MITZY niestraszna Wam będzie niepogoda: duża, wodoodporna budka ma filtr UPF50+, który dodatkowo chroni malca przed promieniami UV. Ma także panel wentylacyjny, zapewniający przewiew podczas upałów, oraz okienko do kontaktu z dzieckiem.

Mitzy

Wsparcie podczas spacerów

Wkładanie dziecka do wózka jest bardzo proste - obrotową barierkę zabezpieczającą wystarczy uchylić, a usztywniane 5-punktowe pasy pozwolą szybko zapiąć dziecko. Pasy wyregulujesz w sekundę przy pomocy jednej ręki. MITZY ma również pojemny kosz z obciążeniem do 5 kg, który pomieści spacerowe akcesoria oraz większe zakupy.

Kontakt

+48 22 397 08 62

poniedziałek - piątek / 9:00 - 16:00