Opis alt grafika 1

 

You love, you care, we protect.

Marki Kiddy i Kinderkraft należą do spółki 4kraft, która od ponad 10 lat sprzedaje wysokiej jakości produkty dla dzieci na całym świecie. Sprzedaliśmy już ponad 10 mln produktów. Kiddy to 50 lat doświadczenia w tworzeniu fotelików samochodowych, które gwarantują maksymalną ochronę małych pasażerów. Z troski o ich bezpieczeństwo i komfort jazdy, projektujemy innowacyjne rozwiązania stanowiące połączenie eksperckiej wiedzy, najnowszej technologii, najwyższej klasy designu, a także legendarnej niemieckiej precyzji, która kreuje wyjątkowy charakter naszych produktów.

Opis alt grafika 2

Rozszerzony pakiet gwarancji

Dbając o potrzeby naszych klientów oferujemy możliwość z skorzystania z rozszerzonego pakietu gwarancji do 10 lat. W przypadku uszkodzenia fotelika lub kolizji zachęcamy do skorzystania z programu SAFE CAR SYSTEM czyli bezpłatnej naprawy lub wymiany fotelika na nowy.

Nea
Opis alt grafika 2

Fotelik samochodowy Kiddy CRUISERFIX 3

Fotelik z grupy 15-36 kg (ECE II/III). Skorupa, szerokie ściany boczne i boki zagłówka wykonane są z elastycznych oraz wytrzymałych materiałów (Honey Comb 2), które doskonale amortyzują i absorbują energię podczas uderzenia. System Kiddy Shock Absorber, pochłania siłę napinającego się pasa biodrowego i chroni delikatną miednicę dziecka w chwili wypadku. System K-Fix+ umożliwia przesuwanie fotelika na boki, co zwiększa bezpieczeństwo w chwili uderzenia.

Fotelik samochodowy  Kiddy CRUISERFIX 3

Fotelik samochodowy Kiddy EVOLUNA I-SIZE 2

Fotelik na bazie Kiddy ISOFIX BASE 2, w ustawieniu tyłem do kierunku jazdy dla dzieci o wzroście 45-83 cm. Posiada niwelujący wstrząsy żebrowany stelaż oraz system Lie Flat, który zapewnia jazdę w pozycji leżącej – zdrowszej dla dziecka, ponieważ kręgosłup nie jest obciążony, a główka nie opada, dzięki czemu znika ryzyko niedotlenienia. Fotelik Kiddy ma możliwość montażu na ramie wózka, tzw. funkcja Travel System.

Fotelik samochodowy Kiddy EVOLUNA I-SIZE 2

Fotelik samochodowy Kiddy EVOLUTION PRO 2

Fotelik Kiddy z grupy 0-13 kg (ECE 0+). Gwarantuje on dziecku maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Innowacyjny, żebrowany stelaż, 3-punktowe pasy z 5-poziomową regulacją oraz wytrzymała skorupa chronią dziecko w chwili kolizji. Fotelik ma dwie opcje montażu zarówno za pomocą pasów, jak i bazy ISOFIX. Fotelik posiada możliwość montażu na ramie wózka (Travel System) – dając możliwość skorzystania z opcji Lie Flat.

Fotelik samochodowy Kiddy EVOLUTION PRO 2

Fotelik samochodowy Kiddy GUARDIANFIX 3

Fotelik Kiddy z grupy 9-36 kg (ECE I/II/III). Atutem produktu jest osłona tułowia, absorbującą energię przy uderzeniu czołowym. Produkt posiada innowacyjne systemy, takie jak Kiddy Shock Absorber, K-Fix+ czy Honey Comb 2 (piankowa struktura, która doskonale amortyzuje i absorbuje energię uderzenia w razie kolizji).

Fotelik samochodowy Kiddy GUARDIANFIX 3

Produkty z kolekcji

kobieta z dzieckiem
Kiddy

Niemiecka precyzja inżynierów

Kiddy wykracza poza standardowe myślenie o projektowaniu, oferując swoim klientom foteliki spełniające najważniejsze i najbardziej restrykcyjne potrzeby oraz oczekiwania. Każdy z nich jest efektem pracy niemieckich inżynierów, którzy mają ponad 50-letnie doświadczenie w tworzeniu bezkompromisowych rozwiązań dla fotelików samochodowych Kiddy.

Niemiecka precyzja inżynierów

Łatwy i bezpieczny montaż

Montaż fotelików Kiddy jest bardzo prosty i bezpieczny dzięki systemom ISOFIX lub bazie Kiddy ISOFIX BASE 2. Foteliki bardzo łatwo wpiąć w kanapę samochodu. Specjalne zielone identyfikatory pomagają prawidłowo zamontować foteliki. Podwójne zabezpieczenia powodują, że foteliki są stabilne i bezpieczne.

Łatwy i bezpieczny montaż

Maksymalna ochrona

Foteliki samochodowe Kiddy wykonane są z materiałów pochłaniających energię w przypadku zderzenia. Niemieccy inżynierzy zaprojektowali w produktach Kiddy elementy, które absorbują energię i działają podobnie, jak strefa zgniotu w samochodzie. Wszystko to sprawia, że w razie zderzenia, zmniejsza się energia oddziałowująca na dziecko.

Maksymalna ochrona

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami

Niezawodność produktów Kiddy potwierdza autorytet niezależnych instytucji i uznawane na całym świecie, prestiżowe certyfikaty, takie jak ADAC, Stiftung Warentest czy ÖAMTC.

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami
Logo Kiddy