DOBROWOLNY PROGRAM BEZPIECZEŃSTWA fotelików samochodowych Kinderkraft MINK ze ściśle określonej partii produkcyjnej

4Kraft Sp. z o. o. producent marki Kinderkraft uruchamia dobrowolny, bezpłatny program bezpieczeństwa i przyjmuje do weryfikacji wybraną, ściśle określoną partię fotelików samochodowych Kinderkraft MINK.

Podczas regularnej kontroli jakości odkryto odchylenie, które nie spełnia wysokich standardów jakości marki Kinderkraft, aczkolwiek spełniają wymagania regulaminu ECE-R44/04. Został zidentyfikowany wadliwy element mocowania uchwytu. Może mieć on wpływ na bezpieczeństwo dziecka podczas jego przenoszenia, ale jedynie ułamek sprzedanych fotelików z ograniczonej partii produkcyjnej posiadał ten element. Nie otrzymaliśmy żadnych informacji na temat wypadków związanych z potencjalnie wadliwym elementem.

Jeżeli posiadasz fotelik MINK postępuj z instrukcjami poniżej, aby dowiedzieć się czy Twój fotelik podlega konieczności weryfikacji.

Jak znaleźć numer partii

Numer partii (B) jest umieszczony na etykiecie pod fotelikiem. Numer partii zaczyna się od 'KK2019' . Na zdjęciu niżej wskazano miejsce etykiety oraz numeru partii potrzebnej do weryfikacji.

Produkty, których dotyczy program weryfikacji posiadają numer partii (B) z przedziału:

KK20190314 - KK20190630

Prosimy o zgłaszanie produktu poprzez specjalny formularz dostępny na stronie internetowej

W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem obsługi Klienta pod adresem mailowym: safety@kinderkraft.com

Pamiętaj, że produkt powinien być bezpiecznie zapakowany (najlepszy będzie karton o wymiarach zbliżonych do 75 cm x 45 cm x 50 cm). W innym wypadku kurier może odmówić przyjęcia przesyłki.

Pełna informacja dotycząca programu [PDF]
Najczęściej zadawane pytania (FAQ) [PDF]