< Home

Dostawa

Kiedy zostanie dostarczone moje zamówienie?

Gdy Twoje zamówienie odbierze wybrany przez Ciebie przewoźnik, czas realizacji przesyłki wynosi od 24 do 48 godzin.

W jaki sposób mogę śledzić swoje zamówienie lub status dostawy?

Po nadaniu Twojego zamówienia otrzymasz w wiadomości e-mail numer listu przewozowego przesyłki. Na stronie internetowej wybranego przez Ciebie przewoźnika możesz śledzić drogę swojej przesyłki. Korzystamy z usług następujących firm kurierskich:

  • DHL
  • GLS
  • INPOST

Niedostarczenie przesyłki

W przypadku, gdy kurier nie zastał Cię w domu, podejmie jeszcze co najmniej jedną próbę dostarczenia przesyłki. Musisz jednak pamiętać, że kurier nie ma obowiązku kontaktu z Tobą. W razie niepowodzenia przesyłka trafia do lokalnego magazynu firmy kurierskiej, skąd możesz ją odebrać we własnym zakresie. Po przekroczeniu określonego czasu przesyłka wraca do nas.
Jeśli czekasz na swoje zamówienie już od kilku dni, koniecznie skontaktuj się z nami. W ten sposób zainterweniujemy w sprawie Twojej przesyłki i dołożymy starań, by trafiła do Ciebie niezwłocznie.

Doręczona przesyłka jest uszkodzona

Przesyłkę należy sprawdzić w obecności kuriera. Zanim podpiszesz dokument odbioru, sprawdź, czy opakowanie nie jest uszkodzone i czy nie ma widocznych śladów otwierania przesyłki. Jeśli takie zauważysz – odmów przyjęcia przesyłki i skontaktuj się z nami.
Jeśli opakowanie przesyłki nie budzi zastrzeżeń – podpisz odbiór paczki i razem z kurierem sprawdź jej zawartość. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia produktów – należy wraz z kurierem spisać protokół szkody. Protokół powinien zostać podpisany zarówno przez odbiorcę, jak i przez kuriera. Następnie niezwłocznie złóż reklamację poprzez nasz formularz reklamacyjny.

Dlaczego moje zamówienie się spóźnia?

Zamówienie jest wysyłane w dniu jego złożenia, gdy:

  • zamówienie zostanie złożone w dniu roboczym oraz wpłata zostanie zaksięgowana do godziny 13:00,
  • otrzymamy zamówienie z informacją o wysyłce towaru za pobraniem do godziny 13:00.

Jeśli zamówione produkty mają różny termin realizacji, wysyłka następuje po skompletowaniu całości zamówienia. Czas doręczenia przesyłki przez przewoźnika wynosi 24-48 godzin od momentu jej przekazania.

Brak pozycji w wybranym zakresie.