Nagrody 2021 roku dla Kinderkraft

Nie zatrzymujemy się w zdobywaniu kolejnych nagród - jako marka cały czas się rozwijamy i ulepszamy nasze produkty, by móc zachwycić Was kolejnymi funkcjonalnymi nowościami. W 2021 zdobyliśmy kolejne nagrody, które świadczą, że Kinderkraft obrał dobrą drogę w tworzeniu codziennych pomocników rodzica. Dzięki nam rodzicielstwo jest łatwiejsze, a Wy możecie skupić się na tworzeniu pięknych wspomnień.

Z przyjemnością ogłaszamy, że w pierwszej połowie 2021 roku nasze produkty zdobyły kolejne nagrody i wyróżnienia. Dziękujemy za Wasze zaufanie!

Jako pierwszą przedstawiamy Wam Oscara Designu - nagrody RED DOT!

RED DOT DESIGN AWARD

W 2020 roku zwycięzcą okazał się nasz wózek spacerowy NUBI. Spacerówka NUBI została doceniona między innymi za: innowacyjny system składania, kompaktowość, wygodę prowadzenia i nietuzinkową, smukłą linię. W 2021 roku do NUBI dołączył nasz wózek 3 w 1 EVERYDAY oraz rowerek biegowy GOSWIFT.

Wózek dziecięcy 3 w 1 EVERYDAY zdobył nagrodę RED DOT WINNER 2021 w kategorii “Babies and Children”. To wózek wielofunkcyjny, zaprojektowany pod potrzeby mobilnych rodziców. Praktyczne rozwiązania oraz akcesoria na każdą pogodę w połączeniu z lekkością prowadzenia i designem to coś, za co rodzice pokochają ten wózek!

Rowerek biegowy GOSWIFT, podobnie jak EVERYDAY, to zdobywca RED DOT WINNER 2021 w kategorii “babies and children”. To rowerek sportowy, o dynamicznej linii i przyciągającej wzrok kolorystyce. Został zaprojektowany dla aktywnych dzieci, które kochają spędzać czas na świeżym powietrzu. Wytrzymała i lekka konstrukcja, duże pompowane koła i nisko osadzona rama sprawiają, że GOSWIFT pokochasz i Ty, i Twoje dziecko.

Rowerek biegowy sportowy GOSWIFT Kinderkraft

Made For Mums

Made For Mums jest prowadzone przez niewielką grupę dziennikarzy z Wielkiej Brytanii, rodziców, których misją jest stworzenie najwyższej klasy niezależnego portalu dla mam, przyszłych mam i każdego, kto próbuje założyć rodzinę. Made For Mums korzysta z opinii niezależnych rodziców i opiekunów dzieci, którzy nadzorują praktyczne testy produktów, przeprowadzane przez ich pociechy. Na podium w tegorocznym konkursie znalazły się aż 4 nasze produkty: UNIMO 2020, XMOOV 3 w 1, NESTE UP oraz ALL ROAD.

W kategorii najlepszy bujaczek/leżaczek drugie miejsce zajął nasz kultowy bujaczek-leżaczek UNIMO 2020. Został doceniony za wielofunkcyjność, prostą zmianę funkcji i kompaktowe rozmiary po złożeniu. UNIMO 2020 zostało także docenione za design i mobilność przez mamy-testerki z UK.

Sdraietta a dondolo, lettino e culla UNIMO 2020 di Kinderkraft

Kolejnym produktem, który znalazł się na podium, jest nasze łóżeczko dostawne 2 w 1 NESTE UP, które zdobyło 3 miejsce. Mamy doceniły je za szeroki zakres regulacji, funkcję dostawki i samodzielnego łóżeczka niemowlęcego, a także możliwość nachylenia kata materaca. Również zachwyciły się designem łóżeczka i jego wszechstronnością w tak niskiej cenie.

Culla da affiancare al letto NESTE UP di Kinderkraft

Kolejne srebro, tym razem w kategorii wózków wielofunkcyjnych, dostał XMOOV - nasz wózek dziecięcy 3 w 1. Rodzice byli zachwyceni funkcjonalnością przy tak atrakcyjnej cenie. Oprócz tego uznanie zdobyło siedzisko 2 w 1, które w kilku ruchach zmienia się z gondoli na siedzisko spacerowe. Testerzy byli zachwyceni tym, jak wiele miejsca oszczędzają, a także wypowiedzieli się pozytywnie również na temat głębokiej budki i wytrzymałych kół z dobrą amortyzacją.

Passeggino 3 in 1 XMOOV di Kinderkraft

To nie koniec naszych zwycięstw. Również spacerówka ALL ROAD zajęła zaszczytne 2 miejsce w kategorii wózków spacerowych. Z uznaniem testerów spotkały się nie tylko akcesoria, ale także szybkie i łatwe składanie jedną ręką oraz duże koła z amortyzacją. Zgodnie przyznają, że to dobry wózek dla aktywnych rodziców, którzy kochają spacery po każdym terenie.

Passeggino ALL ROAD di Kinderkraft

Zabawkowicz.pl 2021

To nie koniec niespodzianek. Nasz EVERYDAY zdobył także wyróżnienie rodziców w konkursie zabawkowicz.pl, edycja 2021. To wózek, który będzie Wam towarzyszył od narodzin dziecka aż do 22 kg. Jest niezwykle zwrotny, co w połączeniu z amortyzacją i wytrzymałymi kołami daje nam wózek dobry na każdy teren. Na uwagę zasługują także rozbudowane akcesoria - EVERYDAY będzie dzięki nim towarzyszył Wam na plaży, w mieście i podczas leśnych spacerów.

Poznaj inne produkty Kinderkraft!

Tak ogromne wyróżnienie w konkursach i kolejne zdobywane nagrody bardzo nas cieszą. Nie odpoczywamy jednak - wciąż się rozwijamy, by w 2021 spełnić jak najwięcej oczekiwań naszych klientów oraz naszych małych testerów :)

Sprawdź całą naszą wyjątkową kolekcję FREEDOM i poczytaj o naszych wyróżnieniach w rankingu AllesBeste oraz o zdobytych nagrodach Mother & Baby!

25.05.2021

Komentarze(0)

Twój komentarz: