Mother&Baby Awards 2021 - poznaj nasze nagrodzone produkty

Mother&Baby Awards 2021 - poznaj nasze nagrodzone produkty

Mother&Baby Awards jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży dziecięcej. Nagrody są przyznawane od 27 lat, na podstawie jednych z najbardziej rygorystycznych testów w całej branży. Wybierane przez zespół mam z dziećmi w różnym wieku produkty są poddawane testom praktycznym - przez dzieci, dla dzieci. Dzięki temu każdy rodzic ma pewność, że nagrodzone produkty były testowane na 100%, w każdych warunkach. I to przez jednych z najbardziej wymagających użytkowników ;)

Kinderkraft czy warto

O Mother&Baby

Każdego roku do organizacji zgłasza się ponad 3000 mam, spośród których wybiera się ponad 200 osób, będących na odpowiednim etapie ciąży/macierzyństwa. Dzięki temu organizacja ma pewność, że wybrane produkty trafią do sprecyzowanej grupy docelowej i zostaną przetestowane w prawidłowy sposób.

Każda osoba może nie tylko poczytać o nagrodzonych produktach, ale także spojrzeć na recenzje poszczególnych mam. Opinie są prawdziwe i wiarygodne, a nagroda Mother&Baby Awards urosła do rangi ogólnoświatowej, z dużym zaufaniem konsumentów. Recenzje Mother&Baby od lat pomagają mamom zadecydować, którym produktom zaufać i które będą najlepszym wyborem dla dziecka.

Kinderkraft zdobywcą nagrody Mother&Baby Awards - poznaj nasze nagrodzone produkty

Z przyjemnością prezentujemy nasze wyróżnione przez Mother&Baby Awards produkty. Są to kolejno: fotelik samochodowy MYWAY, wózek spacerowy GRANDE 2020 oraz łóżeczko turystyczne 4 w 1 SOFI.

Fotelik samochodowy MYWAY Kinderkraft

Zacznijmy od zwycięzcy - czyli fotelika samochodowego MYWAY. TO nie pierwsza nagroda MYWAY od Kinderkraft. Ten fotelik został również wyróżniony przez niezależny niemiecki magazyn AllesBeste - zobacz AllesBeste testuje fotelik MYWAY.

Fotelik zdobył 1 miejsce w kategorii Best Multi Stage Car Seat. MYWAY zapewnia najmłodszym pasażerom maksimum bezpieczeństwa i wygody podróżowania. Fotelik samochodowy MYWAY 0-36 kg umożliwia przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy (RWF) aż do 18 kg. Później należy zmienić pozycję fotelika i zamontować go przodem. Można także zamontować go przodem od 9 kg.

Fotelik samochodowy 0-36 kg RWF ISOFIX MYWAY Kinderkraft

Posiada dedykowane systemy bezpieczeństwa: H-GUARD SYSTEM, SIDE PROTECT SYSTEM oraz EASY GROW SYSTEM, które sprawiają, że fotelik ma wzmocnione boki oraz jest dopasowany do dziecka, dzięki czemu lepiej je chroni podczas zderzenia. Fotelik samochodowy MYWAY wyposażono także w system mocowania ISOFIX oraz TOP TETHER, które ułatwiają poprawny montaż w samochodzie.

Kinderkraft MYWAY czy warto

Mamy doceniły go za:

 • oszczędność pieniędzy - fotelik służy od narodzin aż do osiągnięcia przez dziecko 36 kg,
 • RWF - czyli możliwość montażu tyłem do kierunku jazdy,
 • łatwość montażu - ISOFIX, TOP TETHER oraz możliwość zamontowania go przy pomocy pasów samochodowych,
 • solidną konstrukcję,
 • atrakcyjny wygląd - w tym różne wersje kolorystyczne,
 • wygodę i miękkość użytych materiałów.

Spacerówka GRANDE 2020 Kinderkraft

Kolejnym zwycięzcą jest wózek spacerowy GRANDE 2020. Zdobył 3 miejsce w kategorii Best Pushchair. Spacerówka GRANDE 2020 została zaprojektowana z myślą o Twoim dziecku. To wózek, który jest dopracowany w każdym szczególe. Wyróżnia się nie tylko nowoczesnym, stylowym designem - w GRANDE 2020 zastosowano rozwiązania, które uprzyjemnią każdy spacer. Ma dużą budkę z możliwością dodatkowego przedłużenia: dobrze chroni dziecko zarówno podczas wietrznej pogody, jak i słonecznego dnia.

Spacerówka składana jedną ręką GRANDE 2020 Kinderkraft

Duże, gumowe i odporne na przebicia tylne koła zapewniają jeszcze większy komfort jazdy, a dzięki amortyzacji na 4 koła wózek sprawdzi się również w trudniejszym terenie. Twojemu dziecku będzie miękko i wygodnie w każdych warunkach. To spacerówka doskonała zarówno na miejskie wycieczki, jak i spacery poza miastem. GRANDE 2020 jest lekki i składa się razem z siedziskiem (mechanizm składania znajduje się w rączce). Weźmiesz go ze sobą na wakacje czy w odwiedziny do dziadków.

GRANDE 2020 sprzedawany jest z akcesoriami: uchwytem na kubek, osłonką przeciwdeszczową i śpiworkiem na nóżki w pasujących do budki odcieniach.

Kinderkraft grande 2020 czy warto

Mamy doceniły spacerówkę GRANDE 2020 za:

 • lekkość,
 • łatwość w czyszczeniu,
 • łatwość prowadzenia,
 • pojemny kosz na zakupy i dziecięce akcesoria,
 • dużą, przedłużaną dodatkowo budkę,
 • centralny hamulec STOP & RIDE, który nie niszczy obuwia.

Łóżeczko turystyczne 4 w 1 SOFI Kinderkraft

Ostatnim nagrodzonym produktem jest łóżeczko turystyczne 4 w 1 SOFI Kinderkraft. Zajęło trzecie miejsce w kategorii Best Cot/Crib. SOFI łączy w sobie aż 4 funkcje: łóżeczka dziecięcego, kołyski, kojca i łóżeczka turystycznego. Oprócz Mother&Baby Awards jego funkcjonalność oraz styl zostały docenione na targach branżowych Kids' Time 2019 w Kielcach w Polsce.

Łóżeczko SOFI jest przeznaczone dla dzieci od urodzenia aż do około 3 lat. Oprócz funkcjonalności i designu jego największą zaletą jest możliwość ustawienia materaca na 2 poziomach. Łóżeczko można złożyć w kilka sekund - jest także bardzo lekkie, a dzięki dołączonej torbie podróżnej bez problemu można je wziąć ze sobą na wakacje.

 Łóżeczko turystyczne 4 w 1 SOFI Kinderkraft

Zmiana funkcji jest prosta i intuicyjna - nie wymaga użycia narzędzi. Boki łóżeczka są zbudowane częściowo z siateczki, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza oraz umożliwia rodzicom stały kontakt z dzieckiem. Do łóżeczka dołączony jest miękki materac z bawełnianym pokrowcem, który łatwo zdjąć i wyprać w razie zabrudzenia. SOFI ma także schowek na dziecięce akcesoria, co pomaga w utrzymaniu porządku w domu.

Kinderkraft SOFI czy warto

Mamy doceniły łóżeczko 4 w 1 SOFI za:

 • schowek pod łóżeczkiem, do którego można włożyć potrzebne akcesoria dziecięce,
 • lekkość,
 • łatwość składania,
 • prostą zmianę funkcji bez użycia narzędzi,
 • łatwość czyszczenia,
 • przepiękny design.

Poznaj inne produkty Kinderkraft!

Tak ogromne wyróżnienie w konkursie Mother&Baby ogromnie nas cieszy. Nie zwalniamy jednak tempa - wciąż się rozwijamy, by w 2021 zdobywać kolejne nagrody i spełniać oczekiwania naszych klientów oraz naszych małych testerów :)

Sprawdź całą naszą wyjątkową kolekcję FREEDOM i poczytaj o naszych wyróżnieniach w rankingu AllesBeste!

Komentarze(0)

Twój komentarz:

Ten formularz jest chroniony przez reCAPTCHA - zastosowanie mają Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.