HELSI - trzy koła na cztery pory roku

Czas czytania: 2 minuty

HELSI - trzy koła na cztery pory roku

Ciało człowieka jest przystosowane do ruchu. Siedzenie przed komputerem, telefonami, w samochodzie - pozycja siedząca może powodować w przyszłości problemy z postawą. Efektem tego mogą być nie tylko uciążliwe bóle, ale i zarażanie dzieci złymi nawykami. Jak temu zapobiec?

 

HELSI - wózek na aktywne wyjazdy dla każdego

 

Nie musisz od razu biegać maratonów czy codziennie jeździć 40 km na rowerze. Kluczem jest zaczęcie od małych kroków - nie bez powodu dietetycy oraz trenerzy personalni doradzają na samym początku spacery. Spacerowanie na świeżym powietrzu wiosną, latem, jesienią i zimą pomaga dotlenić organizm, pozytywnie wpływa na mięśnie oraz układ kostny człowieka. A na dodatek nie rezygnując z aktywnego odpoczynku uczysz dziecko, że ruch jest normalny i naturalny. W przyszłości będzie mu łatwiej podejmować aktywności sportowe, co znacząco przyczyni się do poprawy jego zdrowia.

 

HELSI to wózek trójkołowy dla ludzi aktywnych i tych, którzy chcą się nimi stać. To wózek, który pozwoli Wam zadbać o zdrowie niezależnie od pogody i planów na wakacje czy ferie zimowe.

 

Mama prowadząca wózek HELSI marki Kinderkraft po plaży, kiedy jej dziecko samodzielnie idzie obok niej

 

Wózek na wakacje i na co dzień

 

HELSI to wózek na każdy teren i na każdy wyjazd. Bardzo szybko się składa - weźmiesz go ze sobą wszędzie: do lasu, nad morze, na łono natury czy w góry. Pokażesz dziecku okolicę, dotlenicie się całą rodziną, a przy okazji wspaniale spędzicie ze sobą czas. Kto wie, może udacie się na mały trekking górskim, łatwym szlakiem?

 

Rodzicielstwo stawia jednak codzienne wyzwania - nieważne czy chodzi o życie w mieście, czy na wsi. Nierówne chodniki czy wysokie krawężniki potrafią utrudniać spacery tak samo, jak błoto czy dziurawa, szutrowa ścieżka z koleinami. Dlatego HELSI zaprojektowano, by ułatwić pokonywanie tego typu wyzwań: ma trzy duże, pompowane koła z amortyzacją. Amortyzowana jest także tylna oś wózka, dzięki czemu HELSI poradzi sobie w każdym terenie – w mieście oraz poza nim. A nawet w… śniegu!

 

Mama pchająca przez postwisko z krówkami trójkołowy wózek HELSI marki Kinderkraft z wesołym dzieckiem w środku

 

Wózek także na zimę!

 

Zbliża się okres jesienno-zimowy? A może lecicie odwiedzić Skandynawię? Niezależnie gdzie mieszkasz i gdzie chcesz się udać: HELSI może podróżować z Wami! Trzy koła, szybkie składanie, ergonomiczna rączka, którą można dopasować do swojego wzrostu, dzięki czemu prowadząc wózek utrzymujemy prawidłową postawę ciała i - przede wszystkim - siedzisko z rozkładanym do pozycji leżącej oparciem, zapewniające dziecku wygodną drzemkę w dowolnym miejscu.

 

Dwójka dzieci tuląca się do siebie, gdzie jedno siedzi w wózku, a drugie stoi obok

 

Nieważne czy chcecie zwiedzić Oslo, czy może przejechać Norwegię aż do Bergen - HELSI poradzi sobie i tu, i tu. Duży kosz pod siedziskiem może pomieścić akcesoria do wózka i dodatkowy kocyk dla dziecka o wadze do 5 kg. A przednie, obracające się o 360° koło z możliwością blokady pozwoli Wam na łatwe manewrowanie w tłumie.

 

Nie czekaj - zacznijcie aktywność już dziś!

Komentarze(0)

Twój komentarz:

Ten formularz jest chroniony przez reCAPTCHA - zastosowanie mają Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.