„Alles Beste” testuje kolejne produkty Kinderkraft!

„Alles Beste” to niezależny niemiecki magazyn, który zajmuje się testowaniem produktów różnych marek. Jak sami o sobie piszą – założyli serwis po to, by ułatwić konsumentom podejmowanie wyborów zakupowych. Misją „Alles Beste” jest pokazywanie przetestowanych produktów, które są najlepsze w danej kategorii. Na ocenę składają się różne czynniki, zależne od testowanej kategorii: cena, jakość, mobilność i wiele innych.

Magazyn ma najlepsze rekomendacje, dotyczące najnowszej technologii – w tym tych, używanych w produktach dziecięcych. Nasze produkty są regularnie testowane przez „Alles Beste” i zdobywają pozytywne oceny. Sprawdź, jak nas oceniono!

„Alles Beste” testuje produkty Kinderkraft

„Alles Beste” przetestował kilka naszych produktów. Pozytywną ocenę uzyskał w poprzedniej edycji wydania foteliki MYWAY. Tym razem pod lupę trafiło nosidło ergonomiczne MILO oraz elektryczny bujaczek FLO.

Nosidło Milo – jak wypadło w rankingu „Alles Beste”?

Niemiecki magazyn „Alles Beste” niedawno opublikował wyniki testów nosidełek dziecięcych. Do testów wzięto aż 26 nosideł! Nosidło ergonomiczne MILO zyskało pozytywną ocenę z komentarzem „dobrze i tanio”.

„Dobre nosidło, które jest dość tanie i może być używane przez długi czas”

„Alles Beste” chwali nosidło MILO nie tylko za jego kompaktowe rozmiary po złożeniu, ale także za jakość i cenę. Wyróżnikiem były także miłe i miękkie w dotyku materiały, a także możliwość noszenia dziecka do 20 kg.

„Milo jest miękkie i bardzo przytulne, dziecko testowe ciągle głaskało nasz model”

Oprócz tego magazyn pochwalił nosidełko MILO za prostotę w obsłudze oraz możliwość dopasowania do dziecka i rodzica. Redakcja „Alles Beste” oceniła montaż jako bardzo łatwy - wystarczy zapiąć pas biodrowy, włożyć dziecko i wyregulować pasy. Testujący dodali także, że zaletą nosidełka są 2 pozycje noszenia – na brzuchu, tyłem do świata, i na plecach.

Nosidełko ergonomiczne do 20 kg MILO Kinderkraft

Bujaczek FLO – jak oceniło go „Alles Beste”?

Bujaczek-leżaczek FLO został wyróżniony przez „Alles Beste” jako dobry i tani. Magazyn docenił go za łatwość montażu i demontażu, lekką konstrukcję, 2 sposoby zasilania (baterie lub przy pomocy kabla) oraz dodatkowe akcesoria, takie jak moskitiera.

„Oferuje dużo za stosunkowo niewielkie pieniądze”

Osoby testujące pokdreślają, że bujaczek FLO jest praktyczny dla każdej osoby, która lubi podróżować z dzieckiem. Wystarczy złożyć bujaczek i zabrać go ze sobą w podróż – montaż i demontaż to tylko kilka sekund, a po dotarciu na miejsce dziecko ma coś znajomego w nowym otoczeniu. Dodatkowym atutem jest moskitiera, która będzie chronić malca przed komarami i meszkami, jeżeli chce się używać huśtawki na zewnątrz.

Według osób testujących dużym plusem jest także regulowane oparcie oraz zdejmowany zagłówek – nawet gdy dziecko szybko urośnie, wystarczy odpiąć poduszeczkę i malec może korzystać z bujaczka dalej. Kolejną zaletą są 3 poziomy prędkości bujania oraz 8 melodii, które zapewniają różnorodność i jeszcze lepsze dopasowanie produktu do dziecka.

Elektryczny bujaczek huśtawka FLO Kinderkraft

Kinderkraft – niska cena i dobra jakość

„Alles Beste” potwierdza to, w jaki sposób przedstawiamy swoje produkty. Za niewielką cenę nasi klienci mogą dostać wysokiej jakości akcesoria dziecięce, które są bezpieczne dla ich pociech. W Kinderkraft dbamy nie tylko o wyżej wymienione czynniki, ale także o przepiękny design naszych produktów oraz o ich funkcjonalność. Sprawdź naszą nową kolekcję FREEDOM, by przekonać się, że piękny design może iść w parze z ceną i jakością!

Komentarze(0)

Twój komentarz:

Ten formularz jest chroniony przez reCAPTCHA - zastosowanie mają Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.